ENERGIMA TOPCO AS
Oversikt
Fornebuveien 50, 1366, LYSAKER
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registrert
- 28.12.2023
- Stiftet
- 01.11.2023
- Sist innsendte årsregnskap
- 2025
- Kapital
- 136 203
- Aksjer
- 134 072 180
Siste tilgjengelige regnskap
Regnskapsår 2025- Driftsinntekter
- —
- Årsresultat
- 229 000
- Egenkapital
- 1 057 689 000
Aktivitet
Investeringer i andre selskaper og det som følger naturlig til dette.
Bransjer
Kommune
BærumViktige datoer
- Registrert i Merverdiavgiftsregisteret
- Registrert i Enhetsregisteret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Selskapet ble stiftet
Kilde: Brønnøysundregistrene. Opplysninger kan være forsinket sammenlignet med kilderegisteret.
Roller og eiere
Regnskapsfører
- CENSEA REGNSKAP AS
Regnskapsfører
Revisor
- BDO AS
Revisor
Styre
- Curt David Mattias Feiff (53)
Styremedlem
- Fredrik Olof Mossberg (49)
Styrets leder
- Geir Magne Aarstad (66)
Styremedlem
- Henrik Brede Magnussen (52)
Styremedlem
- Mimi Kristine Berdal (67)
Styremedlem
- Olof Gustav Armin Matto (32)
Styremedlem
Eiere
| Navn | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| PROCURITAS VII INVESTMENT AB | 81 337 879 | 60.67% |
| STATE OF WISCONSIN INVESTMENT BOARD | 14 812 108 | 11.05% |
| HM HOLDNING AS | 13 887 499 | 10.36% |
| A.M. HOLDING AS | 12 956 396 | 9.66% |
| BJERKE GRUPPEN AS | 1 977 694 | 1.48% |
| PEMO EIENDOM AS | 1 361 468 | 1.02% |
| WILLASSEN INVEST AS | 1 024 947 | 0.76% |
| FKR HOLDING AS | 942 554 | 0.70% |
| HR-LEDELSE AS | 754 043 | 0.56% |
| ENERGIFLEX AS | 714 323 | 0.53% |
| ENERGI CONTROL AS | 485 831 | 0.36% |
| CHARMILLA INVEST AS | 421 615 | 0.31% |
| N. J. HOLDING AS | 333 123 | 0.25% |
| AEB HOLDING & CO AS | 291 498 | 0.22% |
| FLUTTER INC AS | 237 920 | 0.18% |
| TOMAS BJERKE INVEST AS | 237 920 | 0.18% |
| EBHANS HOLDING AS | 212 302 | 0.16% |
| KILI INVEST AS | 205 266 | 0.15% |
| OP CONSULT AS | 167 564 | 0.12% |
| SJØVEIAN INVEST AS | 166 946 | 0.12% |
| BOOK INVEST AS | 144 402 | 0.11% |
| CAMY INVEST AS | 142 775 | 0.11% |
| ROMY HOLDING AS | 142 775 | 0.11% |
| ENERGIMA GRUPPEN AS | 121 950 | 0.09% |
| OBS HOLDING AS | 91 346 | 0.07% |
| GRAA AS | 79 614 | 0.06% |
| RAB EIENDOM AS | 71 223 | 0.05% |
| CAR INVEST AS | 68 484 | 0.05% |
| LMHG INVEST AS | 68 484 | 0.05% |
| SNEKKEVIK INVEST AS | 68 484 | 0.05% |
| GJÆRUM INVEST AS | 63 005 | 0.05% |
| W71 INVEST AS | 54 787 | 0.04% |
| GEIR KIRKESJØBERG | 50 678 | 0.04% |
| LISTU HOLDING AS | 45 631 | 0.03% |
| KBV-INVEST AS | 45 300 | 0.03% |
| KB KB HOLDING AS | 44 306 | 0.03% |
| PAGIN HOLDING AS | 41 890 | 0.03% |
| ENTSERGY HOLDING AS | 36 980 | 0.03% |
| OJA HOLDING AS | 32 646 | 0.02% |
| MKB INVEST AS | 23 220 | 0.02% |
| MARCIN JOZEF GORALCZYK | 19 174 | 0.01% |
| GOSK INVEST AS | 18 850 | 0.01% |
| GINI HOLDING AS | 17 970 | 0.01% |
| BJØRNAR ANDERSEN | 11 368 | 0.01% |
| JOACIM ANDERSEN | 11 368 | 0.01% |
| CHRISTIAN BORGEN MOEN | 9 395 | 0.01% |
| ROAR HOLTER | 9 395 | 0.01% |
| STEINGLA AS | 7 784 | 0.01% |
Konsernstruktur
Se morselskap, datterselskaper og andre registrerte eierforbindelser for virksomheten.
Nettverk rundt selskapet
Denne oversikten viser direkte koblinger via personer med aktive roller i begge selskaper.
Finans og regnskap
Se siste tilgjengelige årsregnskap med inntekter, resultat, balanse, nøkkeltall og risikosignaler.
Henter siste regnskapstall …
Kunngjøringer
Se offentlige kunngjøringer om blant annet registrering, endringer, avvikling og konkurs fra Brønnøysundregistrene.
Varemerker
Se registrerte varemerker, status, type, registreringsdato og søknadsnummer fra Patentstyret.
Finn lignende selskaper
Finn selskaper i samme bransje og område, rangert etter hvor godt de ligner denne virksomheten.