DNB ECP INVEST AS
Oversikt
Solheimsgaten 7C, 5058, BERGEN
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registrert
- 12.08.2022
- Stiftet
- 01.07.2022
- Sist innsendte årsregnskap
- 2025
- Kapital
- 3 153 157
- Aksjer
- 261 926 665
Siste tilgjengelige regnskap
Regnskapsår 2025- Driftsinntekter
- —
- Årsresultat
- 8 021 356
- Egenkapital
- 261 781 932
Aktivitet
Forestå kjøp, salg, drift, forvaltning og utvikling av eiendommer, eiendomsselskaper og andeler i eiendomsselskaper, og alt som står i forbindelse med dette. Selskapet skal også kunne delta i andre selskaper eller næringsforetak med samme eller liknende formål.
Vedtektsfestet formål
Investere i og eie aksjer i DNB Eiendomsfond Core Plus AS.
Viktige datoer
- Registrert i Enhetsregisteret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Selskapet ble stiftet
Kilde: Brønnøysundregistrene. Opplysninger kan være forsinket sammenlignet med kilderegisteret.
Roller og eiere
Revisor
- ERNST & YOUNG AS
Revisor
Styre
- Harald Jochum De Lange (67)
Styrets leder
- Tor Arild Bolstad (51)
Styremedlem
Eiere
Viser de 50 største eierne.
| Navn | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| MAKRELLA HOLDING AS | 31 280 983 | 11.94% |
| ARTEC HOLDING AS | 28 698 133 | 10.96% |
| SELBEKK INVEST AS | 16 000 000 | 6.11% |
| COTECH AS | 15 000 000 | 5.73% |
| GBR HOLDING AS | 15 000 000 | 5.73% |
| SØNDRE LAND KOMMUNE | 14 758 433 | 5.63% |
| KARL PARMANN HOLDING AS | 12 999 903 | 4.96% |
| EVELYN BERGE | 10 000 000 | 3.82% |
| HIHE AS | 7 500 000 | 2.86% |
| SPECTATIO INVEST AS | 7 500 000 | 2.86% |
| TFM INVEST AS | 7 500 000 | 2.86% |
| FSH AS | 7 360 157 | 2.81% |
| RONY AS | 7 360 157 | 2.81% |
| STENDAHL EIENDOM AS | 5 888 125 | 2.25% |
| ELLE HOLDING AS | 4 500 000 | 1.72% |
| SRU INVEST AS | 3 962 708 | 1.51% |
| ODD CHRISTEN HANSEN | 3 823 107 | 1.46% |
| ARCOS HOLDING AS | 3 000 000 | 1.15% |
| H.S. HOLDING AS | 3 000 000 | 1.15% |
| SKANSEN HOLDING BERGEN AS | 3 000 000 | 1.15% |
| SKROGSTAD HOLDING 1 AS | 3 000 000 | 1.15% |
| THORSEN KAPITAL AS | 3 000 000 | 1.15% |
| TIM RYDER | 3 000 000 | 1.15% |
| VAR INVEST AS | 2 500 000 | 0.95% |
| MARGJEIN INVEST AS | 2 453 385 | 0.94% |
| PODA HOLDING AS | 2 370 000 | 0.90% |
| MARIA OLAISEN AS | 2 030 000 | 0.78% |
| WENBERG HOLDING AS | 2 030 000 | 0.78% |
| H HEGGHEIM AS | 2 000 000 | 0.76% |
| PF INVEST AS | 2 000 000 | 0.76% |
| HUGO ANDRÉ SKJONG | 1 962 708 | 0.75% |
| SJURELV FISKERI AS | 1 500 000 | 0.57% |
| BENTE STENDAHL | 1 472 031 | 0.56% |
| THUL INVEST AS | 1 460 448 | 0.56% |
| MACAMA ORGANISASJONSUTVIKLING AS | 1 227 327 | 0.47% |
| NUVOLO INVEST AS | 1 033 090 | 0.39% |
| ARESA HOLDING AS | 1 000 000 | 0.38% |
| BEARPLACE BUSINESS CONSULTING AS | 1 000 000 | 0.38% |
| BENTE THOMINE GRAFF | 1 000 000 | 0.38% |
| BORGEÅSVG 11 AS | 1 000 000 | 0.38% |
| FRANK NILSEN | 1 000 000 | 0.38% |
| RIMOL INVEST AS | 1 000 000 | 0.38% |
| RUTH BIRGIT BARVE GRAN | 1 000 000 | 0.38% |
| SESU HOLDING AS | 1 000 000 | 0.38% |
| SOLVEIG JACOBSEN | 1 000 000 | 0.38% |
| TMTS AS | 1 000 000 | 0.38% |
| JANICKE POULSEN GARMANN | 983 895 | 0.38% |
| EDVARDSEN DEMROEN HOLDING AS | 953 107 | 0.36% |
| PHASMA AS | 879 241 | 0.34% |
| CLIFTON HOLDING AS | 686 947 | 0.26% |
Konsernstruktur
Se morselskap, datterselskaper og andre registrerte eierforbindelser for virksomheten.
Nettverk rundt selskapet
Denne oversikten viser direkte koblinger via personer med aktive roller i begge selskaper.
Finans og regnskap
Se siste tilgjengelige årsregnskap med inntekter, resultat, balanse, nøkkeltall og risikosignaler.
Henter siste regnskapstall …
Kunngjøringer
Se offentlige kunngjøringer om blant annet registrering, endringer, avvikling og konkurs fra Brønnøysundregistrene.
Varemerker
Se registrerte varemerker, status, type, registreringsdato og søknadsnummer fra Patentstyret.
Finn lignende selskaper
Finn selskaper i samme bransje og område, rangert etter hvor godt de ligner denne virksomheten.